Systemy jakości

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Oferujemy najwyższą jakość w każdym elemencie: obsługi klienta, procesu produkcji, świadczonych usług czy jako zaufany pracodawca. Zapoznaj się z certyfikatami i informacjami, które potwierdzają osiągane cele.

Wdrożyliśmy następujące systemy:
IATF 16949 ŁĄCZNIE Z CSR
ISO 14001
Korzystamy z zabezpieczeń zgodnie z wytycznymi:
SOA/VDA ISA TISAX

ZAKRES
SYSTEMU

PRODUKCJA I MONTAŻ METALOWYCH ELEMENTÓW TŁOCZONYCH

Zakres obejmuje wszystkie procesy i zaangażowane zasoby w lokalizacjach określonych poniżej, które podlegają wymogom bezpieczeństwa stawianym przez partnerów z branży motoryzacyjnej.

Zaangażowane procesy i zasoby obejmują gromadzenie informacji, przechowywanie informacji i przetwarzanie informacji.

Zakres obejmował wszystkie lokalizacje Plast-Met Automotive Systems.

Zakres zintegrowanego systemu zarządzania oraz związanych z nim dokumentów odnosi się do całego kontekstu Plast-Met Automotive Systems.

Firma posiada ustanowiony, udokumentowany i utrzymywany system zarządzania oraz stale doskonali jego skuteczność i efektywność zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001:2015, IATF 16949:2016 i ISO 14001:2015 oraz specyficznymi wymaganiami klientów (CSR).

DO POBRANIA

LABORATORIUM

Wewnętrzne laboratorium w pełni pokrywa nasz zakres produkcyjny, będąc w stanie ocenić stan jakościowy naszych produktów pod względem geometrii, właściwości mechanicznych, składu chemicznego i wielu innych.

 

Laboratorium odgrywa ważną rolę nie tylko w kontroli jakości, ale także, co jest niezbędne przy tworzeniu nowych produktów i technologii.

 

Nasze systemy CMM są w stanie mierzyć różnego rodzaju komponenty stosowane w produkcji samochodów.

Pomiar optyczny

 

ATOS ScanBox pozwala nam na przeprowadzanie najdokładniejszych pomiarów i co więcej, monitorowanie skomplikowanych geometrii przez cały okres ich eksploatacji.

NASZE
OSIĄGNIĘCIA

2019

FORBES FORUM FIRMA RODZINNYCH 2019 Po raz pierwszy Plast – Met Automotive Systems została nagrodzona przez Magazyn Forbes/Wydanie Polskie wspólnie z The Family Business Network…

2018

19. ranking Najdynamiczniej Rozwijających się Przedsiębiorstw sporządzony przez PULS BIZNESU (Bonnier Business Polska). DIAMENT FORBESA 2018 Wyróżnienie w rankingu magazynu Forbes /Edycja Polska/ wspólnie z Bisnode Polska.

2017

Wyróżnienie w rankingu magazynu Forbes /Edycja Polska/ wspólnie z Bisnode Polska.

2016

Plast-Met został wyróżniony jako jedna z Gazel Biznesu w 16. rankingu Najdynamiczniej Rozwijających się Przedsiębiorstw, sporządzonym przez PULS BIZNESU (Bonnier Business Polska).

2100

Plast-Met został wyróżniony jako jedna z Gazel Biznesu w 16. rankingu Najdynamiczniej Rozwijających się Przedsiębiorstw, sporządzonym przez PULS BIZNESU (Bonnier Business Polska).